سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

با برنامه های پر مخاطب، بهاری رنگین و نوروزی شاد در صداوسیمای خراسان رضوی رقم خورد. - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

با برنامه های پر مخاطب، بهاری رنگین و نوروزی شاد در صداوسیمای خراسان رضوی رقم خورد.

صداوسیمای خراسان رضوی درنوروز 98 با برنامه های متنوع وپرمخاطب بهار فیروزه ای، سفر بخیر، صد سال به این سالها و اینک بهار مهمان خانه های مردم بود.

با برنامه های پر مخاطب، بهاری رنگین و نوروزی شاد در صداوسیمای خراسان رضوی رقم خورد.
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی، نوروز 98 با برنامه های متنوع وپرمخاطب بهار فیروزه ای در 15 قسمت 50دقیقه ای  با رویکرد به تصویر کشیدن فضای معنوی حرم رضوی، معرفی آداب و سنن نوروزی استان و همچنین ارتباط زنده با شبکه استانی و شبکه های سراسری و برونمرزی و ارتباط با راهیان نوربصورت زنده پخش  شد.
این برنامه شامل بخش هایی همچون گفتگو با خانواده های خراسانی و هنرمندان کشوری ، معرفی خدمات شهرداری مشهد به زائران و مجاوران ، مسابقه المان های نوروزی ، گزارش های مردمی به صورت زنده از سطح شهر وهمچنین معرفی خدمات ویژه آستان قدس به زائران و مجاوران است . در این برنامه اعضای شورای شهر مشهد ، شهردار مشهد مقدس و اساتید دانشگاه حضورداشتند همچنین  برنامه سفر بخیر با موضوع خدمات سفر و عملکرد مسئولین و نهاد ها در سفر های نوروزی و ارائه خدمات و تامین رفاه مسافرین و مجاورین مشهد مقدس تهیه و تولید شده است . در این برنامه رئیس پلیس راه استان و رئیس پلیس راهور فرمانده انتظامی ، مدیر عامل هلال احمر استان و نائب رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی مشهد ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد حضور داشتند .
برنامه زنده رادیویی «صد سال به این سالها» نیز از 25 اسفندماه آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی در ساعت18:15 به مدت 105 دقیقه میهمان مجاورین و مسافرین نوروزی مشهد الرضا «علیه آلاف التحیه و الثناء» بود.
پخش این برنامه باهدف اطلاع رسانی وایجادشادی وشاط عمومی به ویژه به مسافرین نوروزی است. این برنامه دارای آیتم های متنوع ، کوچه باغ (گزارش از شهرستانهای استان درخصوص آداب و رسوم نوروزی)، گشت و گذار (معرفی اماکن گردشگری مشهد مقدس)، عید دیدنی (دید و بازدید عیدانه)، پیام ترافیکی، ارتباط با راهور خراسان رضوی، ارتباط با حرم  مطهر امام رضا «علیه آلاف التحیه و الثناء»، ارتباط با نیروی انتظامی استان، ترانه ها و سرودهای شاد بهاری، بخش های نمایشی طنزوبخش کارشناسی بود که مخاطبان زیادی داشت.
برنامه رادیویی «و اینک بهار»  که از رادیو سراسری زیارت به صورت زنده تولید وپخش شد در این برنامه با معرفی سبک زندگی با محوریت ائمه معصومین «علیهم السلام» در راستای نزدیک نمودن مخاطب به معیار زندگی متعالی قدم برداشته است. وبا هدف استقرار تفکر امام محوری در زندگی خانواده ها به صورت زنده به روی آنتن رفت. مخاطب اصلی این برنامه خانواده هابودند.


پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون