سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری جشن دهه ولایت ویژه بانوان در رواق حضرت زهرا(س) - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

برگزاری جشن دهه ولایت ویژه بانوان در رواق حضرت زهرا(س)

جشن‌های دهه ولایت با اجرای برنامه‎های متنوع در رواق حضرت زهرا(س) ویژه بانوان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی، معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: سلسله جشن‌هاي «شمیمبرگزاری جشن دهه ولایت ویژه بانوان در رواق حضرت زهرا(س) ولایت» در ایام دهه ولایت هر روز قبل و بعد از نماز ظهر و قبل از اذان مغرب در رواق‌هاي مبارك حضرت زهرا و معصومه(س)، دارالحکمه و شبستان سبزواري با برنامه‎های سخنرانی، مسابقه، بیان احکام، حلقه معرفت و مدیحه سرایی، میزبان بانوان است.

 حجت‌الاسلام حسین شریعتی‌نژاد افزود: شنبه 26 مرداد ماه نیز ویژه برنامه «صبح روشن هدایت» به مناسبت ولادت امام هادي(ع) برای بانوان تدارک دیده شده که قبل از اذان ظهر در رواق حضرت زهرا(س) تشکیل می‌شود.

وی ادامه داد: به مناسبت ایام دهه ولایت اداره پاسخگویی به سوالات دینی نیز با برپایی حلقه‌های معرفت و استقرار بانوانی در این رواق جهت پاسخگویی به سوالات شرعی و اعتقادی زائران انجام وظیفه می‌کند.

به گفته این مسوول، «در امتداد غدیر»، «حاضران به غائبان برسانند» و «هفت آسمان» عناوین دیگر برنامه‎های رواق حضرت زهرا(س) در دهه ولایت است که همزمان با روز عید غدیر، مباهله و میلاد باسعادت امام باقر(ع) ویژه بانوان برگزار می‌شود.پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون