سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

بقاع متبرکه؛ ملجاء و قطب‌های فرهنگی ایران اسلامی - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

بقاع متبرکه؛ ملجاء و قطب‌های فرهنگی ایران اسلامی

حرم مطهر امام زادگان و بقاع متبرکه پناهگاه، ملجاء و قطب‌های فرهنگی ایران اسلامی هستند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد ، سید مرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در جمع زائران امام زاده یحیی بن زید علیه السّلام در بخش میامی گفت:پیام انقلاب اسلامی و مبارزه با ظلم، فساد و تبعیض توسط همین بزرگواران و اجداد مطهرشان در بین مردم دلداده اهل بیت علیهم السّلام منتشر شد.
وی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» از سوی مقام معظم رهبری افزود: امیدواریم با تکیه بر توان و استعداد نیروهای مومن و جوان کشورمان شاهد تحقق اهداف مدنظر برای توسعه و تعالی ایران اسلامی باشیم.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: کتاب شریف صحیفه سجادیه که یادگار نورانی حضرت زین العابدین علیه السّلام برای جهانیان است، توسط همین امام زاده واجب التعظیم گردآوری شده است.
بختیاری افزود: فرزندان بزرگوار ائمه اطهار (ع) برای احقاق حق و دفاع از ولایت جان مبارکشان را تقدیم کردند و سفیران پیام تاثیرگذار اهل بیت علیهم السّلام شدند تا این مسیر برای امروز و همیشه ادامه داشته باشد.
وی افزود: در لحظه تحویل سال حرم مطهر رضوی میزبان بیش از ٣ میلیون زائر و مجاور بود و این نشاندهنده عشق و ارادت مردم به خاندان عصمت و طهارت علیهم السّلام  است.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت:بحمدالله تحول و توسعه‌ای که در حرم مطهر امام زاده یحیی بن زید بن علی علیه السّلام صورت گرفته باعث شده که سالانه پذیرای ٥ میلیون زائر از سراسر کشور و جهان اسلام باشد.
بختیاری افزود: امیدواریم با مساعدت دستگاه‌های اجرایی استان، با تعریض و بهسازی جاده میامی، مشکل عبور و مرور به این منطقه به زودی مرتفع شود.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی همچنین به همراه معاون زیارت استانداری و مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از اقداماتی که در حوزه‌های فرهنگی، تبلیغی و رفاهی برای زائران تدارک دیده شده بود، نیز بازدید کردند.


پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون