سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

صدور 19 هزار روادید برای اتباع افغانستان مقیم خراسان رضوی - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

صدور 19 هزار روادید برای اتباع افغانستان مقیم خراسان رضوی

19 هزار تبعه افغانستان مقیم خراسان رضوی تا کنون روادید عراق را دریافت کرده و برای شرکت در عزاداری ایام اربعین حسینی راهی سفر عتبات عالیات شده اند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی خراسان رضوی با بیان این مطلب، گفت: ازصدور 19 هزار روادید برای اتباع افغانستان مقیم خراسان رضوی حدود 34 هزار تبعه افغان مقیم خراسان رضوی که برای پیاده روی سفر عتبات ثبت نام مقدماتی کردند، 21 هزار نفر اقدام به تکمیل مدارک و پرداخت هزینه سفر نمودند.
محمد عجمی افزود: تاکنون برای 19 هزار نفر از این زائران دفترچه اقامت و روادید سفر به عراق صادر و تحویل شده و بقیه هم طی دو روز آینده تحویل و تمامی این اتباع افغان تا سه روز مانده به اربعین حسینی اعزام می شوند. 
او گفت: تا دیروز 14 آبان 9 هزار تبعه افغان به صورت ترانزیت از افغانستان به مقصد عراق عازم شده اند و پیش بینی می شود امسال بین 20 هزار تا 25 هزار نفر از اتباع افغانستان برای شرکت در مراسم اربعین حسینی در عراق از ایران عبور کنند.
وی افزود: این زائران از مرز دوغارون وارد خراسان رضوی و بعد از زیارت بارگاه منور رضوی و استراحتی 24 ساعته در مشهد عازم خوزستان و مرز شلمچه می شوند.پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون