سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

غبارروبی گلزار شهدا با حضور اهالی رسانه در حرم مطهر رضوی - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

غبارروبی گلزار شهدا با حضور اهالی رسانه در حرم مطهر رضوی

جمعی از اهالی خبر به همت بسیج رسانه خراسان رضوی همزمان با روز خبرنگار گلزار شهدای بهشت ثامن در حرم مطهر امام رضا(ع) را غبار روبی کردند و این روز را در این مکان مقدس گرامی داشتند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی صبح امروز در جمع خبرنگاران حاضر جمعی از اهالی بسیج رسانه روز خبرنگار را در حرم امام رضا (ع) گرامی داشتنددر این مراسم گفت:وظیفه رسانه ها بیان و انتقال واقعیات مبتنی بر حقایق است و بدیهی است آن چه اتفاق می افتد بخشی از حقیقتی است که می بینیم.

سردار یعقوبعلی نظری افزود: به طور مثال حقیقت تقابل ما با دنیای استکبار ورای اتفاق ها و رخدادهاست که به مرور زمان دیده خواهد شد و اصحاب رسانه با توجه به اتفاقاتی که خواهد افتاد و برتری ای که جبهه حق بر استکبار در صحنه های مختلف پیدا خواهد کرد اخبار آن را  به آگاهی مردم خواهند رساند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز در ادامه این مراسم با گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار گفت: وظیفه اصلی نهادهای دولتی و ارشاد تکریم شان خبرنگاران است.

جعفر مروارید افزود: بیمه خبرنگاران و کمک به حل مساله کاغذ از مسائلی است که در طول سال پیگیر آن هستیم و امیدواریم با کمک خود اصحاب رسانه در فضای تبیین مفاهیم انقلاب اسلامی بتوانیم موفق باشیم.

در ادامه این مراسم اهالی رسانه بعد از حضور در بهشت ثامن و غبارروبی مزار شهدا در صحن آزادی زیارت عاشورا را قرائت کردند و سپس به زیارت امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) رفتند.پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون