سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

مراسم صبحگاه بسیجیان صدا و سیمای خراسان رضوی به مناسبت هفته دفاع مقدس - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

مراسم صبحگاه بسیجیان صدا و سیمای خراسان رضوی به مناسبت هفته دفاع مقدس

سردار یعقوب علی نظری  در مراسم صبحگاه بسیجیان صدا و سیمای مرکز اصالت با مبارزه است نه با مذاکرهخراسان رضوی گفت: در زمان دفاع مقدس حملات همه جانبه‌ای علیه انقلاب اسلامی صورت گرفت، اما با وجود شخصیتی مانند صدام  که همه تجهیزات را در اختیار داشت و زمینه برای او فراهم بود اما به سبب اشتباهات محاسباتی رژیم بعث  به پیروزی نرسیدند.

وی گفت: سه عامل محاسبات دشمنان را  برهم زد که اولین مولفه‌ قدرت اعتقادی و معنوی مردم انقلابی نظام اسلامی ، دوم نقش رهبری امام (ره) و سومین مولفه مردم پایبند به آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی بودند که سبب شدند دشمنان به اهدافشان نرسند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: این مسیر ادامه دارد و اشتباهات دشمن مکررا در طول 40 سال اتفاق افتاده است؛ آن‌ها هنوز هم در جریان خیلی از مسائل نیستند و توجهی به آن نمی‌کنند.

سردار نظری افزود: ما اگر به این سه عنصر توجه کنیم حتما موفقیت از آن ما خواهد بود؛ نباید عناصر موفقیت را فراموش کنیم و از آن‌ها غافل شویم.

وی تاکید کرد:در همه جنگ‌ها باید قدرت مادی و معنوی را آماده و تقویت کنیم؛ اگر می‌خواهیم موفقیتی کسب کنیم باید توجه ویژه‌ای به قدرت معنوی خود داشته باشیم.

سردار نظری افزود: اقتدار مقاومت و رعبی که در دل دشمنان ایجاد شده، برخواسته از مبارزه است، راه روشن است و ما می‌دانیم که باید چه کنیم و چگونه عمل کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی  نیز در این مراسم گفت: رسانه ملی محل فرهنگ سازی شهادت و انجام فعالیت‌های فرهنگی هویت بسیج است.

  نصر پور با اشاره به یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس افزود: شهدای صدا و سیما در دوران دفاع مقدس با دوربین هایشان لحظات پر افتخار سربازان امام خمینی (ره) را ثبت و ضبط کردند تا برای آیندگان به یادگار بماند.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: بسیج صدا و سیما اقدامات شایسته‌ای در راستای فرهنگ سازی انجام داده و فعالیت‌های مهمی را برنامه ریزی کرده است.پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون