سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

مردم خراسان رضوی با حضور در راهپیمایی جنایت ناجوانمردانه آمریکا را محکوم کردند - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

مردم خراسان رضوی با حضور در راهپیمایی جنایت ناجوانمردانه آمریکا را محکوم کردند

امروز مردم ولایتمدار خراسان رضوی پس از برگزاری نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی ضمن اعلام انزجار از جنایت ناجوانمردانه آمریکا، به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی را محکوم کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی شعار "مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس"، "آمریکا در چه فکریه، ایران پر از سلیمانیه"، "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند"، "ای یاور ولایت راهت ادامه دارد"، "ملت ما آزاده است، به انتقام آماده است" و "هنگامه قیام است، زمان انتقام است" سردادند.
در پایان راهپیمایی، زائران و مجاوران شرکت کننده در این مراسم بر تداوم راه شهید سلیمانی و انتقام از آمریکای جنایتکار تاکید کردند.
بامداد  جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام "حاج قاسم سلیمانی" به همراه "ابومهدی مهندس" از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت، در حمله بالگرد‌های آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
پنتاگون مرکز فرماندهی وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ رئیس جمهوری و فرمانده‌کل قوای آن کشور صادر کرده بود.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پی این اقدام تروریستی سه روز عزای عمومی در ایران اعلام کردند.
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز با صدور بیانیه‌ای این اقدام تروریستی رژیم آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق‌العاده کادر مدیریت دیپلماتیک خود را تشکیل داد.


پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون