سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مردم مطالبات زیادی از رسانه ملی دارند باید پاسخگوی اقشار مختلف باشیم - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

مردم مطالبات زیادی از رسانه ملی دارند باید پاسخگوی اقشار مختلف باشیم

محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیما خراسان رضوی در نشست صمیمی با بسیجیان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مشهد، درخصوص موضوعات گوناگون گفتگو کرد.

 
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی ، محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیما خراسان رضوی در نشست صمیمی با بسیجیان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مشهد، گفت: باید تشکل‌های دانشجویی رابطه‌ی خود را با رسانه ملی نزدیک‌تر کند تا ما بتوانیم کوشش بیشتری در پوشش فعالیت‌های خوب و اثرگذار این قشر انجام دهیم.
 
او با اشاره به سخنان رهبر انقلاب و امام خمینی (ره) گفت: در چند استانی که فعالیت کرده ام بیشترین ظرفیت در بسیج دانشجویی خراسان رضوی وجود دارد و این قشر باید آرمان گرا و نو اندیش باشد.
 
مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: پارسال که مقام معظم رهبری شعار سال را انتخاب کردند ما به منظور این شعار و رهنمود مهم برنامه ریزی‌هایی انجام دادیم و برنامه‌های خوبی تولید کردیم.
نصرپور افزود: مردم انبوهی از مطالبات را از رسانه ملی دارند و ما باید پاسخگوی اقشار مختلف باشیم.
 
او تصریح کرد: مردم برنامه‌های فرآیند محور می‌خواهند و باید برنامه‌ها به صورت مستند تهیه شود؛ در حوزه دستاورد‌های انقلاب اسلامی چندین مستند فاخر و خوب تهیه کرده ایم که استقبال خوبی از آن‌ها شد.
 
مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: رسانه زمانی تاثیرگذار است که در قالب نمایش مطالب را به مخاطبان خود برساند البته این گونه برنامه هزینه‌های زیادی دارد.
 
هادی باادب مسئول بسیج دانشجویی خراسان رضوی نیز در این نشست به فعالیت‌های بسیج دانشجویی در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: باید فعالیت‌های فرهنگی بیشتر در فضای عمومی و مجازی دیده شود تا مردم تشویق به انجام این دسته از فعالیت‌ها شوند.
 
او تصریح کرد: فعالیت‌های جهادی در تشکل‌ها و حوزه‌های دانشجویی بزرگ دیده می‌شود و باید این نوع کار‌ها دیده شود تا انگیزه‌ای در نیرو‌های جهادی به وجود آورد و دیگران هم به انجام چنین کار‌هایی ترغیب و تشویق شوند.
 
در این نشست برخی از مسئولین دانشگاهی و دانشجویان پرسش‌هایی را در رابطه با مسائل و دغدغه‌های دانشجویان در فضای رسانه ملی مطرح کردند و مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی به این پرسش‌ها پاسخ داد.


پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون