سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مستند *هم قدم* بر روی آنتن *شبکه خراسان رضوی* - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

مستند *هم قدم* بر روی آنتن *شبکه خراسان رضوی*

مستند *هم قدم* از *شبکه خراسان رضوی* بر روی آنتن می‌رود.

یَا آلَ بَیتِ رَسولِ الله حُبُّکُمُ                   فَرضٌ مِنَ الله فی القُرآنِ أنزَلَهُ
کَفاکُم مِن عظیمِ القَدرِ أنّکُم                 مَن لَم یُصلِّ عَلَیکُم لَا صَلَاةَ لَهُ

(ای خاندان نبوّت، محبّت شما فرضی است که از جانب خداوند در قرآن آمده است. همین در عظمت شأن شما کافی است که کسی که در نماز بر شما درود نفرستد، نمازش درست نیست.)

اعتقاد و محبّت به اهل بیت رسول الله صلّی الله علیه و آله و سلّم جزو اعتقادات اهل سنّت و بخشی از ایمان محسوب می‌شود. یقیناً همه عالم اسلام، اهل بيت سلام الله علیهم اجمعین را قبول داشته‌اند و دارند. حبّ اهل بيت در همه عالم اسلام، عمومي است؛ دنياي اسلام، اهل بيت را دوست مي‌دارند و زیارت مضاجیع شریفه اولیای الهی نشانه عشق و ارادت است ...

مستند *هم قدم* به تهیه کنندگی و کارگردانی *آقای جواد صداقتی راد* ساخته شده است؛ در این مستند گوشه‌ای از عرض ارادت و ابراز عشق خالصانه محبّان اهل بیت صلوات الله علیهم اجمعین به ساحت مقدّس‌شان که به مناسبت ایّام به اوج می‌رسد؛ به تصویر کشیده شده است. در این مستند بینندگان عزیز با ارداتمندان و محبّان اهل بیت صلوات الله علیهم اجمعین که با پای جان و پیاده راهی حرم مطهّر ابا الجواد علیّ بن موسی الرّضا علیهم السّلام هستند؛ *هم قذم* می‌شود ... .

تهیه کننده محترم، در این مستند ارادت خالصانه اهل سنّت را که به شوق زیارت سر از پا نشناخته و سختی طیّ طرق طویل را به آسانی بر خود هموار نموده‌اند؛ تا درحریم حرم به زیارت حضرتش نائل آیند؛ به زیبایی به تصویر کشیده‌اند.

مستند *هم قدم* چهارشنبه 96/08/24 ساعت 12:15 از *شبکه خراسان رضوی* پایتخت معنوی ایران و پایتخت فرهنگی جهان اسلام، تقدیم بینندگان عزیز می‌شود.پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون