سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مشهدا لرّضا شادمان در میلاد کریم اهل بیت امام حسن علیهم السّلام - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

مشهدا لرّضا شادمان در میلاد کریم اهل بیت امام حسن علیهم السّلام

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، در ایّام میلاد دومین اختر تابناک امامت و ولایت آستان ملائک پاسبان رضوی میزبان زائران دلداه‌ای است که آمده اند تا این عید خجسته را به محضر امام مهربانیها تبریک بگویند و استجابت دعاهایشان را عیدی بگیرند.

به همین مناسبت ویژه برنامه‌های در حرم رضوی برگزار شد، به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد فرخنده مولود رمضان؛ امام حسن مجتبی علیه السّلام ویژه برنامه‌های باشکوهی در 3 نوبت در بارگاه منور رضوی برگزار شد.
 
مراسم شب ولادت امام حسن مجتبی علیه السّلام جمعه 19 خرداد از ساعت 21 تا 23:30 در صحن جامع رضوی حرم مطهر امام رضاعلیه السّلام برگزار شد که در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی ضمن پرداختن به تفسیر موضوعی قرآن کریم، درباره سبک زندگی و کرامت کریم اهل بیت علیهم السّلام به ایراد سخن پرداخت و در ادامه ابوالفضل مشکینی مداح و ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السّلام ضمن قرائت دعای دلنشین مجیر به مولودی‌خوانی و مدیحه‌سرایی پرداخت.
مراسم روز میلاد مسعود امام حسن مجتبی علیه السّلام امروزشنبه 20 خرداد از ساعت 11:45 تا 14:15 در رواق امام خمینی رحمت الله علیه بارگاه منور رضوی و در دو نوبت قبل و بعد از نماز جماعت ظهر و عصر برگزار می‌شود و در این مراسم حجج اسلام والمسلمین سید مرتضی حسینی و محمد باقر فرزانه به ایراد سخنرانی می‌پردازند و در ادامه سیدجعفر ماهرخسار مداح و ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السّلام به اجرای مولودی‌خوانی و مدیحه‌سرایی می‌پردازد.
همچنین برنامه‌های مذهبی متنوعی در شب و روز ولادت کریم اهل بیت علیهم السّلام برای زائران غیرایرانی در رواق‌های دارالمرحمه، کوثر و غدیر در نظر گرفته شده تا این گروه از زائران نیز از این برنامه‌ها بهره‌مند شوند.
پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون