سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مشهد الرّضا سیاه پوش و عزادار سالروز شهادت امام محمد باقر علیهما السّلام - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

مشهد الرّضا سیاه پوش و عزادار سالروز شهادت امام محمد باقر علیهما السّلام

در آستانه سالروز شهادت امام محمد باقر علیه السّلام مشهد الرّضا علیه السّلام سیاه پوش و عزاداراست.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی ،حریم ملائک پاسبان رضوی ماوای جمع گسترده ارادتمندان به اهل بیت عصمت و طهارت مشهد الرضا سیاه پوش و عزادار سالروز شهادت امام محمد باقر (ع)علیهم السلام شده که در آستانه شهادت پنجمین ستاره آسمان ولایت و امامت با حضور در این صحن و سرای ملکوتی این مصیبت را به محضر امام هشتم تسلیت می گویند.

به همین مناسبت امشب و فردا ویزه برنامه هایی در حرم رضوی برگزار می شود.

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: ویژه برنامه شب شهادت امام محمد باقر علیه السّلام امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در صحن جامع رضوی باسخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محسن کافی با موضوع "سیره تربیتی امام محمدباقر علیه السّلام" برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سید جلال حسینی افزود: ویژه برنامه روز شهادت امام محمد باقر(ع) از ساعت 10 و 30 دقیقه تا بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصرفردا سه‌شنبه هفتم شهریور در رواق امام خمینی رحمت الله علیه برگزار می‌شود و در این مراسم آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی تماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد سیره آن حضرت را برای زائران تبیین می‌کند.

او گفت: مرثیه خوانی و مراسم ذکر مصیبت مداحان اهل ‌بیت عصمت و طهارت (ع) در سوگ شهادت پنجمین امام شیعیان از برنامه های این مراسم است .

به همین مناسبت ویژه برنامه عزاداری و سوگواری برای زائران عرب و اردو زبان کشورهای مختلف در رواق‌ دارالرحمه و غدیر تدارک دیده شده است.پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون