سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مشهد الرّضا علیه السّلام سوگوار سالروز شهادت امام سجاد علیه السلام - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

مشهد الرّضا علیه السّلام سوگوار سالروز شهادت امام سجاد علیه السلام

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، در سالروز شهادت اسوه عابدان، سید ساجدان، امام زین العابدین علیه السّلام حرم مشهدالرضا سوگوار سالروز شهادت امام سجاد(ع)ملائک نشین رضوی عزادار و اکنده از حضور جمع بی‌شماری از ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام شد که در این مصیبت بزرگ دل را رهسپار بقیع غریب کردند و در رثای امام شهید خود بر سرو سینه زدند.

به همین مناسبت ویژه برنامه‌هایی در حرم رضوی برپا شد.

همزمان با 25محرّم الحرام سالروز شهادت حضرت زین العابدین علیه السّلام بنا به روایت شیخ مفید، ویژه برنامه عزاداری و سوگواری برای این امام همام  از ساعت 10  با سخنرانی آیت الله سیّد احمد علم الهدی؛ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد در رواق امام خمینی رحمت الله علیه حرم مطهّر رضوی برگزار شد و تا ساعت 12 و 30 دقیقه ادامه داشت.

مرثیه‌ خوانی و عزاداری ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و قرائت زیارت ائمه بقیع از دیگر برنامه‌های این مراسم عزاداری در حرم رضوی بود.

به همین مناسبت دیشب نیزویژه برنامه شب شهادت حضرت سجاد علیه السّلام پس از نماز مغرب و عشاء  با حضور گسترده زائران عزادار در حرم مطهّر رضوی برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سیدآبادی درباره سیره عملی حضرت علی ابن الحسین علیهما السّلام برای زائران حریم رضوی سخنرانی کردند.

پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون