سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

همایش دبیران هم اندیشی دانشگاه های کشور در مشهد - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

همایش دبیران هم اندیشی دانشگاه های کشور در مشهد

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی ، خبرگزاری صدا و سیما، وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری در شانزدهمینهمایش دبیران هم اندیشی دانشگاه های کشور در مشهد همایش دبیران هم اندیشی دانشگاههای کشور در مشهد گفت: دغدغه مقام معظم رهبری درباره مسایل اجتماعی است و دانشگاهیان خیلی دیر در این زمینه وارد شده اند و این تاخیر باید با تلاش بیشتر جبران شود.

دکتر منصور غلامی افزود: مجموعه دانشگاه ها همه علاقمند به نظام و سرنوشت کشور هستند و برای اعتلاء علمی و پژوهشی کشور  و سرافرازی آن تلاش می کنند .

او بر اجرای فعالیتهای گروهی، گسترش هم اندیشی و ایجاد ایده ها و نظرهای مختلف و کنار هم بودن اعضاء هیات علمی دانشگاه ها تاکید کرد.

رییس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها هم در این همایش گفت: ما در دانشگاه ها بدنبال تاثیر گذاری برافکار و اندیشه های دانشگاهیان هستیم که این تاثیر گذاری نیازمند شرایط است .

حجت الاسلام والمسلمین محمدیان افزود: نگاه جامع و کلان نگر، تاکید برآرمانها واهداف متعالی، انتخاب اهم، تشخیص بد و بدتر، دوست شناسی دقیق ، دشمن شناسی عمیق و زیرکانه ،استقامت و هراس نداشتن از جوسازیها سرفصل های مهم تاثیر گذاری برافکارو اندیشه است.

او گفت: مشکل اصلی در کشور وجود افرادی است که منفعت طلب هستند و در همه حال بدنبال کارشکنی هستند.

در این همایش دو روزه بیش از 300 نفر از دبیران دانشگاه های سراسر کشور در سالن همایش هتل خورشید مشهد حضور داشتند.

پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون