جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در حرم رضوی - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در حرم رضوی

همزمان با هفته دفاع مقدس ویژه برنامه‌هایی در حرم رضوی در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت:با توجه به حضور گستردهویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در حرم رضوی زائران در حرم مطهر رضوی برای همه سنین برنامه های فرهنگی ویژه هفته دفاع مقدس تدارک دیده شده است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین شریعتی‌نژاد افزود: هر شب در رواق امام خمینی(ره) مسائل مربوط به هفته دفاع مقدس با حضور سخنرانان و راویان تبیین می‌شود و ویژه بانوان نیز در رواق حضرت زهرا(س) قبل از نماز ظهر برنامه روایتگری از دفاع مقدس تدارک دیده شده است

وی گفت: به همت اداره پاسخگویی معاونت تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی در این هفته برخی از حلقه‌های معرفت به موضوع دفاع مقدس اختصاص دارد و برنامه پرسمان دینی نیز هر روز بعد از نماز مغرب و عشاء با همین موضوع ددر صحن جمهوری اسلامی میزبان زائران است.

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: دعای کمیل این هفته و همچنین اشعار حماسی و خاطره‌انگیز دوران دفاع مقدس با نوای حاج صادق آهنگران در حرم رضوی خوانده می‌شود.

شریعتی‌نژاد تصریح کرد: حرم امام رضا(ع) پایگاه جهاد و شهادت و بزرگداشت هفته دفاع مقدس، یادآوری و مرور مداوم و مستمر آن غنای فرهنگی است که در یک دوره سخت هشت ساله برای کشور ما به دست آمد و می‌تواند پشتوانه عملی و نظری استواری برای آینده این ملت باشد.پربازدیدترین های تلویزیون