سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

چاپ دوم «قصّه‌های روضه» از انتشارات آستان قدس رضوی - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

چاپ دوم «قصّه‌های روضه» از انتشارات آستان قدس رضوی

قصّه‌های روضه که روایت گر حکایاتی از اصحاب و مجالس روضه خوانیست به تازگی به همت به نشر به چاپ دوم رسیده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، این کتاب به کوشش بیژن شهرامی در 152صفحه با تیراژ دوهزار نسخه، در قطع رقعی و با قیمت 180هزار ریال در دسترس مخاطبان قرار دارد.چاپ دوم «قصّه‌های روضه» از انتشارات آستان قدس رضوی

مجموعه«قصه‌های روضه»که برگرفته از خاطرات، داستان و روایات درباره اصحاب روضه است روایت‌گر داستان‌های کوتاه مذهبی در سه فصل با عناوین «خدای تعالی و حضرات مومنین»، «عالمان دینی» و «شهدا، پیرغلامان، هنرمندان و غیره» است.

این اثر که به گفته مولف آن بر مبنای مطالعات و تحقیق میدانی انجام شده است،خاطراتی را از بزرگان درباره مجالس روضه خوانی آقا اباعبدالله الحسین علیه السلام بازگو می‌کند که در منابعی دیگر ذکر نشده است.

برخی از قصه‌ها نیز از منابع دست اول و معتبری همچون «لهوف»، «کامل الزیارات»، دانشنامه جهان اسلام، «ز مهر افروخته»، «قندان‌های همیشه پر» و پارسای کویر استخراج شده‌اند.

علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوی می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های مشهد و نمایندگی‌های سراسر کشور مراجعه کنند.پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون