سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

یادواره شهید محسن حججی در حرم رضوی برگزار می‌شود. - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

یادواره شهید محسن حججی در حرم رضوی برگزار می‌شود.

به مناسبت گرامیداشت روز مقاومت اسلامی یادواره شهید مدافع حرم شهید محسن حججی و شهید احمد محمد مشلب از کشور لبنان با حضور خانواده این دو شهید گرانقدر در حرم مطهر رضوی برگزار می‌‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی گفت: این برنامه با عنوانیادواره شهید محسن حججی در حرم رضوی برگزار می شود نشست‌ بانوان رهرو انقلاب اسلامی (بُرهان) از ساعت 17 تا 19 روز چهارشنبه 25 مرداد در سالن قدس کتابخانه مرکزی حرم مطهر رضوی برگزار می‌‌شود و جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم در این برنامه حضور دارند.

فاطمه دژبرد افزود: شعرخوانی محمد مهدی سیار از شاعران انقلابی و مرثیه‌ سرایی رضا نریمانی از برنامه‌های این مراسم است.

شهید محسن حججی هفته گذشته به دست ایادی کفر و استکبار در منطقه مرزی بین سوریه و عراق به شهادت رسید و اسارت شجاعانه و غرور آفرین این شهید قلب های زیادی از مردم ایران را به درد آورد و صحنه عاشورا و اسارت اهل بیت علیهم السّلام را به نمایش گذاشت.

شهید احمد محمد مشلب نیز به علت علاقه و ارادت ویژه به حضرت رضا علیه السّلام نام جهادی خود را "غریب طوس" برگزیده بود.

23 مرداد، ‌روز پایان جنگ 33 روزه مقاومت اسلامی لبنان با رژیم متجاوز صهیونیستی و اعلام پیروزی تاریخی مقاومت حزب‌ الله به رهبری  سیدحسن نصرالله در سال 2006 میلادی و 1385 شمسی روز مقاومت اسلامی در تقویم رسمی کشور نام‌ گذاری شده است.پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون