سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

یادواره 44شهید دانشکده فنی شهید منتظری در مشهد - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

یادواره 44شهید دانشکده فنی شهید منتظری در مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاون فرهنگی، اجتماعی سپاه پاسداران انقلابیادواره 44شهید دانشکده فنی شهید منتظری در مشهد اسلامی دیشب در هشتمین یادواره 44شهید دانشکده فنی شهید منتظری در مشهد گفت: ایران با اتکا به توانمندی های خود به پیشرفت های مختلف در عرصه‌هایی چون  علمی، تسلیحاتی، فرهنگی دست یافته و انقلاب اسلامی ایران در منطقه  و جبهه مقاومت نفوذ کرده است؛ غزه را آزاد کرد و مردم بحرین، یمن و لبنان را به میدان آورد.

سردار محمد رضا نقدی افزود: امروز آمریکا مستاصل، زمین گیر و عاجز شده و همه تصمیم های غلطی که دولتش درباره خاورمیانه می گیرد از روی وحشت است زیرا می ترسد با تکمیل پیشرفت و نفوذ ایران، دیگر جایی برای او باقی نماند.

او افزود:اگر بخواهیم بر مشکلات فائق شویم باید مقاومت کنیم و راه مقاومت را ادامه دهیم و به فرموده رهبر معظم انقلاب، انقلاب اسلامی از گردنه های سخت خود گذشته است و امروز باید انقلاب در عدالت نمایی ها، مسیر خود را گم نکند زیرا هر چه به قیام امام عصر عجّل الله تعالی فرجه الشّریف، نزدیک می شویم، فتنه ها خود را به حقیقت نزدیک تر می کند.

معاون فرهنگی، اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:البته در این شرایط مشکلاتی نیز در کشور وجود دارد که ناشی از سستی دراطاعت کردن  از ولایت و پیروی از سبک های زندگی شرقی و غربی بوده است زیرا هر جا که اسلام پیاده شد و از ولایت و امامت اطاعت کردیم، موفق بودیم .

سردار نقدی افزود:رابطه با آمریکا به هیچ وجه آزادی به دنبال ندارد، بلکه به معنای تمام شدن آزادی و مبتلا شدن به فساد است؛ زیرا سازش نکبت اندر نکبت است و فرد سازشگر شرافت و انسانیت خود را می فروشد ؛هزینه های سازش کمتر از هزینه های مقاومت نیست.

او گفت:مدل دیگر سازش، کشورهای منطقه و آل سعود هستند که خود را نوکر آمریکا می دانند و 480 میلیارد دلار پول نوکری خود را می دهند.

سردار نقدی با اشاره به برگزاری مجالس شهدا هم گفت: مجلس شهدا، مجلس درس گرفتن و میثاق بستن با آرمان های آنان در پیروی از ولایت است و ما تا آخرین نفس پای عمل به وصیت نامه های شهدا ایستاده ایم.

پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون