جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

"خط وصل" به تلویزیون رسید. - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

"خط وصل" به تلویزیون رسید.

سریال "خط وصل" از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی آماده پخش است.

تصویربرداری سریال تلویزیونی "خط وصل" با موضوع خشکسالی و مصرف بهینه آب خاتمه یافت.

به گزارش روابط عمومی مرکز خراسان رضوی مراحل تصویربرداری سریال تلویزیونی "خط وصل" به پایان رسید و این مجموعه آماده پخش از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی است. این سریال به نویسندگی مهدی محمدی بدرآباد و علی حاتمی نژاد توسط مهدی محمدی بدرآباد تهیه و کارگردانی شده است.

"خط وصل" با طرحی از کارگاه نویسندگان فیلمنامه سیمای خراسان رضوی نوشته و تولید شده است . این مجموعه در 8 قسمت 45 دقیقه ای پیرامون جدایی هائی است که خواسته و یا ناخواسته برای هرکسی ممکن است پیش آید.اما همیشه راهی برای رسیدن وجود دارد فقط کافی است که دنبال آن راه بگردیم. این سریال با 3 داستان بهم پیوسته پیرامون 3 خانواده است که در مشهد ساکنند.تنوع لوکیشن ها در شهرهای مشهد مقدس ، قوچان، تربت حیدریه، روستای چکنه و جاده های استان از ویژگی ها و جذابیت های این سریال است.

طراحی این سریال از 3 سال پیش آغاز شد و باتصویب طرح مراحل تصویربرداری  و تولید "خط وصل" با فرمت full hd  از مهرماه سال گذشته آغاز شده بود که با پایان مراحل تصویربرداری وارد مرحله تدوین شده است. روشنک سه قلعه گی، حسن چودن، حامد یزدی، سحر شفیعی، پرستش سلطانی، امیرحسین رفیعا، امیرعلی دشتبان، ستاره عظیمی، امیراحسان امیرپور، حمید جانباز، امیرمحاسبتی از بازیگران این مجموعه هستند. طراحی گریم این سریال به عهده حجت خاکپور است و طراحی صحنه توسط امین فاضلی  انجام شده است. طراح لباس سمانه سلطانی و مدیر تولید احسان دلدار می باشد. همچنین دستیار کارگردان و برنامه ریز علیرضا سنایی است.

 پربازدیدترین های تلویزیون